Holowanie morskie

Czerwony Szkwał świadczy usługi z zakresu holowania morskiego. Stawiane nam każdego dnia wyzwania pozwoliły na nabranie cennego doświadczenia i wykonywanie zadań na najwyższym poziomie.

Szeroki zakres usług

Nasze prace dotyczą zarówno holowania obiektów, jak i asystę statków czy lodołamanie. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych metod, które pozwalają nam na wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń, także do miejsc, do których nikt nie odważa się wpływać. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze zadania.

Świadczymy dla Państwa szeroki zakres usług w dziedzinie holowania morskiego:

  • holowanie pełnomorskie,
  • holowanie portowe,
  • asysta statków,
  • przewóz ładunków i pasażerów,
  • lodołamanie,
  • ratownictwo morskie.

Holowanie morskie

Nie wszystkie wyzwania na morzu są planowane. Niekiedy zdarzają się sytuacje, gdzie niezbędna jest pomoc profesjonalistów. Wyposażyliśmy się w wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia nam nie tylko holowanie morskie, ale również portowe. Posługujemy się nowoczesnymi metodami, które wybieramy w zależności od rejonu przeprowadzanych prac. Naszym priorytetem w podejmowaniu działań jest pomoc. To pozwoliło nam na zdobycie cennego zaufania Klientów, którym nieprzerwanie się szczycimy.

Lodołamanie

Poza holowaniem morskim, kolejnym z zadań wykonywanych przez nasze pogotowie lodowe jest likwidacja zatorów morskich. Pozwala to na przywrócenie swobodnego przepływu żeglugi morskiej. Najwyższej klasy sprzęt w postaci specjalistycznych łodzi umożliwia nam lodołamanie. Działania, które przeprowadzamy w tym zakresie, polegają na skruszeniu lodu i pozbycie się go z drogi morskiej.

Lodołamacze używane przez nas podczas akcji mają niezawodną skuteczność. Początkową pracę wykonuje dziób, który jest wykonany z niezwykle trwałych materiałów. Dzięki temu pozwala on statkom na dalszą pracę na powierzchni lodu. Gdy jednostka znajdzie się w odpowiednim miejscu, następuje skruszenie kry i otwarcie przejścia.

Nasza załoga jest zawsze w gotowości, aby udzielić pomocy nawet w najtrudniejszych przypadkach. Zjawiska lodowe są często niespodziewane, dlatego nasza praca jest natychmiastowa i przede wszystkim skuteczna. Przełamywanie lodów to nasza specjalność!

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim efektywność w podejmowanych działaniach oraz indywidualne podejście do Klienta. Pozwala nam na to cenne doświadczenie załogi w pracy z zaawansowanym technologicznie sprzętem. W swoim asortymencie posiadamy wysokiej jakości holowniki, które pozwalają na efektywną, a co za tym idzie ekonomiczną realizację holowania na zadanej trasie.

Nasi specjaliści zdobyli wymagane uprawnienia, aby móc Państwu świadczyć usługi z zakresu holowania morskiego. Jako firma uzyskaliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które umożliwia nam wykonywanie tego typu czynności.

Z roku na rok usprawniamy nasze działania w zakresie holowania morskiego. Nie spoczywamy na laurach, rozwój jest dla nas priorytetowy. Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty!

Taryfa opłat portowych PDF (ważna od 1.04.2022)